Benetton Avrasya’da büyümeye devam ediyor

Avrasya’daki büyümesini sürdüren Benetton Group, Kazakistan’daki en büyük mağazasını, Luciano Benetton’un da katılımıyla geçtiğimiz hafta açtı.

30.03.2011 - 00:00 | MediaCat

Avrasya’daki büyümesini sürdüren Benetton Group, Kazakistan’daki en büyük mağazasını, Luciano Benetton’un da katılımıyla geçtiğimiz hafta açtı. Almatı’daki 3.000 m2’lik yeni mağazayla, Kazakistan’daki 10 yıllık varlığını pekiştiren Benetton; yakın zamanda açtığı Rusya, Moğolistan ve Azerbaycan şubeleriyle, bölgede toplam 200 mağazaya ulaştı.

Diğer yandan Benetton Group, 2010 yılını 2.053 milyon Avro ciroyla kapatarak, büyümesini sürdürdü. Geçtiğimiz hafta açıklanan bilançoya göre, Avrupa dışındaki ülkelerde hızlı büyümesini sürdüren Benetton, yatırım odaklı harcamalarını da hızlandırdı. Şirket; Paris, Milano ve Londra mağazalarını yenilemek, New York ve Washington gibi merkezlerde yeni mağazalar satın almak için toplam 122 milyon Avroluk harcama yaptı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.