Bellona, Hollanda’da ilk mağazasını açtı

Hollanda’nın Utrecht kentinde açılan ilk Bellona Mağazası, 1500 m²’lik bir alanda faaliyet gösterecek.

24.01.2013 - 14:03 | MediaCat

Bellona, Hollanda’da ilk mağazasını açtı

Bellona, Hollanda’da ilk mağazasını açtı.

Hollanda’nın Utrecht kentinde açılan ilk Bellona Mağazası, 1500 m²’lik  bir alanda faaliyet gösterecek. bir alanda faaliyet gösterecek. Bellona’nın Hollanda’da açılan mağazası ile Boydak Holding’in yurtdışı mağaza sayısı da 286’ya yükselmiş oldu.

Utrecht Bellona Mağazası’nın açılış töreninde konuşan Boydak Dış Ticaret A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ömer Yavaş, Boydak Holding’in bünyesindeki markalarla Türkiye dışındaki 286’ncı mağazasını faaliyete geçirdiklerini belirterek, “Bu yıl yurtdışı mağaza yatırımlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Hollanda, Fransa, İngiltere, Bosna-Hersek başta olmak üzere Bellona’nın Avrupa’daki yapılanması daha da hız kazanacak. Bellona, ev modasında farklı tasarımları, çeşitliliği ve fonksiyonelliği ile müşterilerine her zaman zevkli alternatifler sunan bir marka olmuştur” diye konuştu.

Hollanda’nın Utrecht’deki en işlek alışveriş bölgesi olan Europalaan’da faaliyete geçen Bellona Mağazası’nın açılışına Deventer Ticaret Ateşesi Hasan Önoğul, basın ve STK temsilcileri de katıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.