Beko, Litvanya Basketbol Ligi’nin isim sponsoru oldu

Beko, Türkiye, Almanya ve Rusya basketbol liglerinden sonra Litvanya Basketbol Ligi'nin de isim sponsoru oldu. Litvanya Basketbol Ligi bundan böyle Beko LKL adıyla oynanacak.

01.11.2011 - 00:00 | MediaCat

Beko, Türkiye, Almanya ve Rusya basketbol liglerinden sonra Litvanya Basketbol Ligi’nin de isim sponsoru oldu. Litvanya Basketbol Ligi bundan böyle Beko LKL adıyla oynanacak.

Arçelik A.Ş.’nin uluslararası markası Beko, basketbol sponsorluğuyla 2006 yılında buluştu. Lig’de her sene düzenlenen All-Star karşılaşmaları, Beko All-Star ismiyle oynandı. Daha sonra, Almanya’da Basketball Bundesliga ile uzun süreli bir anlaşma imzalayan Beko, 2009 FIBA Asya Basketbol Şampiyonası (Çin), 2009 FIBA Avrupa Basketbol Şampiyonası (Polonya) ana sponsorlukları ardından, 2010 FIBA Dünya Basketbol Şampiyonası (Türkiye) Presenting sponsoru oldu. Bu yılın başında Rusya Basketbol Ligi’ne de adını veren kurum, son olarak 2011 Avrupa Basketbol Şampiyonası’nın ‘Presenting Sponsor’u olmuştu.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.