Beko Aile Kampanyası’na yeni reklam filmi

Kampanya TBWA\ISTANBUL imzası taşıyor.

05.02.2014 - 16:58 | MediaCat

TBWA\ISTANBUL tarafından gerçekleştirilen ve 2011’den beri devam eden Beko Aile Kampanyası’na yeni bir film daha eklendi.

Beko Aile Kampanyası’nın yayına giren üçüncü filminde, bebeğimizin abisi, Beko kurutmalı çamaşır makinesinden yeni çıkmış kıyafetleri üzerine giyiyor. Bebeğimiz ise, ıslak zannettiği kıyafetlerin giyilmesine engel olmaya çalışıyor. Abisinin kıyafetleri makineden çıkararak hemen giymesini ve bebeğimizin kafa sesinden duyduğumuz itirazlarını komik bir şekilde izliyoruz.

Kampanyanın dijital ayağında ise, Beko Facebook sayfasında “Adını Sen Koy” uygulamasına katılan tüm ziyaretçiler, yeni isim önerileriyle Beko kurutmalı çamaşır makinesi kazanma şansı yakalıyor.

Beko bebeğini bu yıl yine Okan Yalabık seslendiriyor. Aile Kampanyası’nın Türkiye ve globalde yayınlanacak tüm filmleri 18 günde Film Sokağı’nda çekildi. Filmlerin prodüksiyonunu Anima üstlenirken, yönetmenliği Mehmet Kurtuluş tarafından gerçekleştirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.