Beckham’ı giyinik mi tercih edersiniz?

Yıldız futbolcu H&M için giyiniyor ve soyunuyor.

24.01.2014 - 17:01 | Alev Kaynak

David Beckham, H&M’in Super Bowl için gösterime sunacağı reklam filmine konuk oluyor. Ancak filmin sonunun nasıl olacağı izleyicilerin oylarıyla belirlenecek. Hayranlar iki seçenek arasında tercihlerini yapacaklar: giyinik Beckham ve çıplak Beckham.

Kamera arkası görüntülerinin de yer aldığı ilk tanıtım filmi Beckham’ı, H&M’in futbolcu için tasarladığı iç çamaşırları içinde gösteriyor. H&M’den yapılan açıklamaya göre ikinci film gösterime girdiğinde, akıllı televizyonlara sahip olan izleyiciler televizyonları üzerinden ürünleri satın alabilecekler.

David Beckham daha önce de H&M’le işbirliğine girişmişti. Aşağıdaki cesur reklam slip boxer giymiş, vücudunun her yeni dövmelerle kaplı Beckham’ı, bir blues klasiği olan ‘Don’t Let Me Be Misunderstood’ parçası eşliğinde sergiliyor. Animals tarafından seslendirilen provokatif parça, hayatta kimsenin bir melek olmadığını hatırlatıyor.

[youtube]http://youtu.be/WfOSJ5u4ytQ[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/r_eSgXfjUPw[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/xQAJJlmETjQ[/youtube]

Kaynak: Adage

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.