Beckham’ın taşınması bile olay

Yıldız futbolcu David Beckham'la eşi Victoria’nın, İspanya'dan ABD'ye taşınmalarının görüntülenmesi için Amerikan NBC televizyonuyla 15 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladıkları bildirildi.

07.06.2007 - 14:07 | MediaCat

Yıldız futbolcu David Beckham’la eşi Victoria’nın, İspanya’dan ABD’ye taşınmalarının görüntülenmesi için Amerikan NBC televizyonuyla 15 milyon dolarlık bir anlaşma imzaladıkları bildirildi.

İspanyol basını, bu yaz İspanya’nın Real Madrid kulübünden sezon sonunda ayrılarak ABD’nin Los Angeles Galaxy kulübüne transfer olacak ve Madrid’den Kaliforniya’ya taşınacak olan Beckhamların bu taşınma sürecinin NBC tarafından yarımşar saatten 6 dizi halinde yayımlanmak üzere kaydedileceğini yazdı.

Henüz hangi tarihte yayınlanacağı belli olmayan programda, Beckham çiftinin Kaliforniya’da nasıl ev seçtikleri, ev dekorasyonu seçimleri, çocuklarının okulları, koruma, asistan, menajer, stilist gibi çiftin sürekli yanlarında bulundurduğu kişilerin çalışmaları ve David Beckham’ın yeni takımına uyumunun anlatılacağı ifade edildi. NBC televizyonunun başkanı Kevin Reilly, ”dünyanın en gözde kadını” olarak tanımladığı Victoria’nın programda daha fazla konu edileceğini söyledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.