Becel’in yeni yüzü Bade İşçil

Türkiye’nin kalp sağlığına yönelik ilk margarini olan Becel, toplumu kalp sağlığı konusunda...

24.12.2010 - 00:00 | MediaCat

Türkiye’nin kalp sağlığına yönelik ilk margarini olan Becel, toplumu kalp sağlığı konusunda harekete geçirmek amacıyla yürüttüğü çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. Yakın dönemde “Kalbini Sev Değerini Bil” ve “Kalbini Sev Kırmızı Giy” gibi toplumda kalp sağlığı alanında farkındalık yaratmayı hedefleyen çalışmalarda da ünlü isimlerle işbirliği gerçekleştiren Becel, yeni reklam kampanyası için başarılı oyuncu Bade İşçil ile anlaştı.

Ezel dizisindeki oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan İşçil, düzenli spor yapan, dengeli beslenmeye ve genel olarak sağlıklı yaşam ilkelerine bağlı bir profesyonel. Bade İşçil, Becel ile gerçekleştireceği çalışmaya ilişkin olarak “Becel yaşam tercihlerim ve beslenme alışkanlıklarım açısından kendime her zaman çok yakın bulduğum bir markaydı. Birlikte çalışma fırsatı yakalamak güzel bir gelişme, sağlıklı yaşam alışkanlıkları açısından topluma mesajı olan bir projenin içinde yer almak mutluluk verici” ifadelerini kullandı.

Eğitimini Yeditepe Üniversitesi’nde Moda ve Desen Tasarımı alanında tamamlayan Bade İşçil bugüne kadar pek çok televizyon dizisinde başarılı bir oyunculuk sergiledi. İşçil, son dönemde Ezel dizisiyle adından söz ettiriyor ve dizinin hayranlarının beğeniyle takip ettiği karakterleri arasında yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.