Beautiful Brand SmileOdagraf’ı satın aldı

Sektörde 27 yıldır tam hizmet reklam ajansı olarak hizmet veren SmileOdagraf’ın müşterileri arasında; Abdi Ibrahim, Carrefour, Ceylan...

15.05.2008 - 11:48 | MediaCat

Beautiful Brand, 1 Mayıs 2008 tarihi itibariyle SmileOdagraf’ı ekibi ve müşterileri ile birlikte bünyesine kattı. Sektörde 27 yıldır tam hizmet reklam ajansı olarak hizmet veren SmileOdagraf’ın müşterileri arasında; Abdi Ibrahim, Carrefour, Ceylan InterContinental Hotel, Eren İnşaat, Four Seasons Hotels, ISS/Proser, Labo, Mehmet Tatlı Kuaforleri, NTF İnşaat, Pınar Balık, Pınar Beyaz, Sante Kozmetik bulunuyordu.

Marka aktivasyonu projeleri üzerine uzmanlaşmış olan Paris merkezli Beautiful Brand, İstanbul’daki çalışmalarını, 2007 yılından beri BEDANDBREAKFAST ile birlikte BB GROUP çatısı altında sürdüyor. BB GROUP, bu operasyon ile birlikte halen hizmet vermekte olduğu, Beta Ayakkabı, Bonte Gıda, BTA Catering Services, Haribo Türkiye, Haribo Fransa, İstanbul Özel Hizmet Hastanesi, Marland, Türk Böbrek Vakfı, Pinkar Kimya, Unilever gibi firmalardan oluşan müşteri portföyüne 12 yeni marka daha eklemiş oldu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.