Bayülgen CNN International’da

Okan Bayülgen Van depreminden sonra sosyal medyanın rolünü CNN International'a değerlendirdi.

27.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Okan Bayülgen Van depreminden sonra sosyal medyanın rolünü CNN International’a değerlendirdi.

"Twitter çok iyi çalışıyor. Yardımı organize etmek için en etkili araçlardan biri. Twit’ler sayesinde pek çok depremzede bulundu ve kurtarıldı. Tam olarak neye ihtiyaç olduğuyla ilgil olay yerinden bilgi veriliyor. Televizyon sunucusu olarak edindiğim bütün bilgileri Twitter’da yaygınlaştırıyorum" diyen Bayülgen gazeteci Ahmet Tezcan’ın başlattığı "Evim Evindir" kampanyası hakkında şunları söyledi: "Bu kampanya Türkiye’deki en büyük kampanyanın ismi. Aynı zamanda sosyal medya kampanyasını geleneksel medyada da yayıyorum. Bu kampanya daha yeni başladı"

Sunucunun kendisine yönelttiği "ülkenizi şimdi ne bekliyor?" sorusuna Bayülgen "Güzel günler bekliyorum" yanıtını verdi ve ekledi: "Siz kendi ülkeniz için ne düşünüyorsunuz? Bütün dünya için en iyisini dilerim."

Okan Bayülgen, daha sonra kendi programında, canlı yayında İngilizcesi yeterli derecede iyi olmadığı için Fransızca konuşmak istediğini; fakat yayıncı kuruluşun İngilizce konuşmasını istediğini, açıkladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.