BAYMAK GOLD CENTER bayilik sistemini hizmete geçirdi

BAYMAK A.Ş., uzmanlık alanı yoğuşmalı kombi, yoğuşmalı kazan ve kaskad sistemler olan, Dr. Teknik Servis tarafından özel olarak yetiştirilmiş teknik kadrosu ile 7 x 24 hizmet veren BAYMAK GOLD CENTER bayilik sistemini hizmete geçirdi.

13.08.2007 - 10:18 | MediaCat

BAYMAK A.Ş., uzmanlık alanı yoğuşmalı kombi, yoğuşmalı kazan ve kaskad sistemler olan, Dr. Teknik Servis tarafından özel olarak yetiştirilmiş teknik kadrosu ile 7 x 24 hizmet veren
BAYMAK GOLD CENTER bayilik sistemini hizmete geçirdi.

Hizmet verdiği ısıtma soğutma sektöründe BAXI GROUP’un teknolojik gücünü de arkasına alarak, rekabetçi, kurumsallaşmış, yatırım gücü olan ve Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmayı misyon edinmiş olan BAYMAK A.Ş., bir ilke imza atarak BAYMAK GOLD CENTER bayilik sistemini hayata geçirdi. Türkiye’nin dört bir yanındaki seçkin noktalarda yer alan ve gerekli donelere sahip bayilerinde uyguladığı bu sistemle BAYMAK A.Ş., çevreci yönünü ön plana çıkarıyor.

Uzmanlık alanı yoğuşmalı kombi, yoğuşmalı kazan ve kaskad sistemler olan, alanında özel olarak yetiştirilmiş makine mühendisleri ve teknikerlerinin hizmet verdiği, Dr. Teknik Servis tarafından özel olarak yetiştirilmiş teknik kadrosu ile 7 x 24 hizmet veren ve Türkiye’nin dört bir yanında hizmete geçecek olan BAYMAK GOLD CENTER’ların ilk örnekleri İstanbul, Ankara, Adapazarı, Bayramoğlu, Bilecik Bozhöyük, Darıca, Denizli ve Konya’da hizmete açıldı. Önümüzdeki aylarda da birçok ilde açılacak olan BAYMAK GOLD CENTER bayileri Türkiye’nin her yerinde en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeye devam edecek.

Yüksek ürün kalitesi ile üst düzey mühendislik hizmetini uygun fiyatlarla sunan BAYMAK GOLD CENTER’larda Luna Ht, Luna³ Avant, Logo Block Kazan, Star Bridge, Falke Master, Falke Condens gibi yoğuşmalı ürünler satışa sunulmaktadır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.