Baymak Gold Center Aksaray’da açıldı

Hizmet verdiği ısıtma soğutma sektöründe BAXI GROUP’un teknolojik gücünü de arkasına alarak,

22.11.2007 - 13:09 | MediaCat

Hizmet verdiği ısıtma soğutma sektöründe BAXI GROUP’un teknolojik gücünü de arkasına alarak, rekabetçi, kurumsallaşmış, yatırım gücü olan ve Türkiye’nin yükselen hedeflerine katkıda bulunmayı misyon edinmiş BAYMAK BAXI GROUP, bir ilke imza atarak BAYMAK GOLD CENTER bayilik sistemini genişletmeye devam ediyor.

Uzmanlık alanı yoğuşmalı kombi, yoğuşmalı kazan ve kaskad sistemler olan, alanında özel olarak yetiştirilmiş makine mühendisleri ve teknikerlerinin hizmet verdiği, Dr. Teknik Servis tarafından özel olarak yetiştirilmiş teknik kadrosu ile 7 x 24 hizmet veren ve Türkiye’nin dört bir yanında açılmaya devam eden BAYMAK GOLD CENTER Aksaray’da hizmete girdi.

BAYMAK BAXI GROUP Genel Müdürü Sayın Önder KIRATLILAR’ ın katılımıyla gerçekleşen BAYMAK GOLD CENTER Beta Mühendislik’in 16 Kasım 2007 Cuma günü gerçekleşen görkemli açılışına yerel basın da büyük ilgi gösterdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.