MediaCat

Baykuş Ödülleri’ne geri sayım başladı

Geçtiğimiz yıl ilki düzenlenen Baykuş Ödülleri, ikinci kez sahiplerini bulmaya hazırlanıyor.

Baykuş Ödülleri’ne geri sayım başladı

Türkiye’de araştırma sektöründeki başarılı pazarlama ve sosyal araştırmaları ödüllendirmek için düzenlenen Baykuş Ödülleri‘ne bu sene toplam 15 araştırma şirketi, 50 araştırmavereni ile birlikte başvurdu. 25 Eylül Perşembe günü saat 19.30’da Adile Sultan Sarayı’nda gerçekleşecek ödül töreninde Meraklı Baykuş, Usta Baykuş, Vizyoner Baykuş, İçgörülü Baykuş, İnovatif Baykuş, Sosyal Baykuş ve Genç Baykuş olmak üzere toplam 7 farklı kategorinin yer aldığı yarışmada kazanan firmalar ödülleri ile buluşacak.

TÜAD Başkanı ve Ipsos Türkiye CEO'su Vural ÇakırTemel hedefi, araştırma sektörünü kurumsallaşmış ve kamuoyu nezdinde daha itibarlı bir yapıya dönüştürmek olan TÜAD‘ın son yaptığı “Sektör Büyüklüğü Analizi”ne göre Türkiye araştırma cirosu geçen yıla oranla yüzde 11,8 artışla 413 milyon liraya ulaşmış durumda. 2014 yılı sonunda bu rakamın 500 milyon lira olmasını beklediklerini söyleyen TÜAD Başkanı Vural Çakır, “Her geçen gün büyüyen sektörümüzde Baykuş Ödülleri’ni bu yıl ikinci kez gerçekleştirmekten ötürü çok mutluyuz. Araştırma sektöründe araştırma şirketleri ve araştırmaverenlerin iş birliklerini ödüllendirmek üzere düzenlediğimiz Baykuş Ödülleri’nin, sektöre büyük bir değer ve prestij kattığını düşünüyorum” dedi.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.