Bayer Türk’ten Amerika’ya atama

Bayer Türk’ün Tüketici Sağlığı biriminde OTC grubu ürünlerin Marka Müdürü olarak görev yapan Uğur Küçükçetin, Aspirin Avrupa Küresel Marka Müdürü olarak atandı.

15.02.2012 - 00:00 | MediaCat

Bayer Türk’ün Tüketici Sağlığı biriminde OTC grubu ürünlerin Marka Müdürü olarak görev yapan Uğur Küçükçetin, Aspirin Avrupa Küresel Marka Müdürü olarak atandı. Bayer’in Amerika’daki genel merkezinde görev yapacak olan Küçükçetin, Aspirin’in Avrupa pazarındaki pazarlama ve iletişim faaliyetlerinden sorumlu olacak.

Uğur Küçükçetin  profesyonel kariyerine 2003 yılında Loreal Türkiye’de satış temsilcisi olarak başladı. Ardından Philip Morris Türkiye ve Coca Cola Türkiye’de  pazarlama ve marka yönetimi alanlarında  artan sorumluluklar ile çeşitli  görevlerde bulundu. Bayer Türk’te 2009 yılından bu yana OTC grubu ürünlerin Marka Müdürlüğünü yürüten Küçükçetin, Supradyn, One-a-Day ve Redoxon’ın pazarlama stratejilerinin tanımlanması ve yürütülmesinden sorumlu olarak görev yapıyordu.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.