Bayer Türk’e yeni Sağlık Ekonomisi Koordinatörü

Bayer Türk’ün Sağlık Ekonomisi bölümünün yeni koordinatörü Dr. Görkem Saka oldu...

20.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Bayer Türk’ün Sağlık Ekonomisi bölümünün yeni koordinatörü Dr. Görkem Saka oldu. Dr. Saka, yeni görevi kapsamında ekonomik değerlendirme ve bütçe etkisi analizlerini de kapsayan çok yönlü çalışmaların hayata geçirilmesinden sorumlu olacak.

Bilkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu olan Dr. Görkem Saka’nın Pittsburgh Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde “Tıpta Karar Alma” alanında yüksek lisansı ve yine aynı bölümde “Karaciğer Transplantasyonunda Hasta Tercihlerinin Etkisini Arttırma ve Değerlendirme” konulu doktora tezi bulunuyor.

Pittsburgh Üniversitesi Medikal Merkezi’nde Parametre Değerlendirme Asistanı, BP Amoco Kimya Firması’nda Optimizasyon Uzmanı, Pittsburgh Üniversitesi’nde Araştırma ve Öğretim Asistanı,Merck & Co Inc’da sağlık ekonomisti olarak görev alan ve uluslar arası bilimsel yayınları bulunan Dr. Saka, Türkiye’deki iş yaşamına 1 Eylül 2010’da Bayer Türk ailesine katılarak başladı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.