Battal Gazi Manas Evleri reklamında

Manas Evleri için hazırlanan ve Battal Gazi filmlerinden ilham alan yeni reklam filminde Cüneyt Arkın, Perihan Savaş, Başak Sayan ve Kaan Polat Cüreklibatur rol alıyor

06.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Manas Evleri için hazırlanan ve Battal Gazi filmilerinden ilham alan yeni reklam filminde Cüneyt Arkın, Perihan Savaş, Başak Sayan ve Kaan Polat Cüreklibatur rol alıyor. Reklam filminde Cüneyt Arkın artık Battal Gazi olarak değil Padişah olarak yer alıyor.

Güner İnşaat’ın Manas Evleri reklamında, padişahı canlandıran Cüneyt Arkın ve sultanı canlandıran Perihan Savaş kızları rolündeki Başak Sayan’ın evlenmesi için zorlu şartlar ortaya sürüyorlar. Bu şartları yerine getiren yeni Battal Gazi’den, padişahın son isteği kızlarını "saraylardan öte bir yerde" yaşatması.

Bu yerin Manas Evleri olduğuna vurgu yapan reklam filmi 3D teknolojisi kullanılarak hazırlanmış. Yedi dakika süren uzun reklam filminde ‘Saraylardan öte bir yaşam alanı inşa ediyor’ sloganı kullanılıyor.

Hürriyet Gazetesi’nin haberine göre bu film sadece bir reklam olmaktan öte çekilecek Battal Gazi serisinin yeni filminin fragmanı niteliğinde. 37 yıl aradan sonra yeniden çekilecek olan filmde Cüneyt Arkın’a oğlu Kaan Polat Cüreklibatur, Perihan Savaş ve Başak Sayan eşlik edecek.

Manas Evleri reklam filmi 

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.