Batislam, Manajans/JWT’deki görevinden ayrılıyor

Erol Batislam, Manajans/JWT'de yarı zamanlı yürüttüğü stratejistlik görevinden Mart ayı itibariyle ayrılacağını açıkladı. Batislam, meslek

19.02.2007 - 15:52 | MediaCat

Erol Batislam, Manajans/JWT’de yarı zamanlı yürüttüğü stratejistlik görevinden Mart ayı itibariyle ayrılacağını açıkladı.

Batislam, meslek hayatına artık marka danışmanı olarak devam etmeye karar verdiğini ve hali hazırda yapmakta olduğu danışmanlık ve eğitime ağırlık vereceğini belirtti.

Gazi ve Berkeley üniversitelerinde eğitim alan Batislam, profesyonel meslek yaşamı boyunca, Ogilvy, 3. Kuşak, Alice BBDO, Manajans/Thompson, Ajans Ultra ve JWT Manajans gibi pekçok büyük ölçekli ajansta hizmet verdi.

Hayatında aldığı kararla ilgili olarak; bir süredir reklamverenlere ve reklam ajanslarına freelance projeler yaparken manajans’ta da part-time çalışmasının yanı sıra üniversitelerde/MediaCat’te eğitim workshopları düzenlediğini belirten Batislam, bu noktadan sonra daha çok ulusal reklamverenlere marka yaratma ve yaşatmada destek olmak ve reklamajanslarına da konkurlarda ve mevcut müşterilerinde stratejik danışmanlık vermek üzere daha heyecanlı ve yeni bir yola girdiğini dile getiriyor.