BAT’dan bir uluslararası atama daha

British American Tobacco Türkiye’deki başarılı çalışmaları sebebiyle Pazarlama Finans Kontrolörü...

09.06.2010 - 00:00 | MediaCat

British American Tobacco Türkiye’deki başarılı çalışmaları sebebiyle Pazarlama Finans Kontrolörü Sedat Alkan, BAT Mısır’a Finans Direktörü olarak atandı.

Kariyerine 1996 yılında Arthur Anderson’da denetçi olarak başlayan Sedat Alkan, 2002 yılında British American Tobacco Türkiye’ye katıldı. Denetim Müdürü, Operasyon Finans Müdürü ve Pazarlama Finans Müdürü gibi önemli görevler üstlenen Alkan, 1,5 yıl özel bir alkollü içecekler firmasında Planlama ve Kontrol Müdürü olarak çalıştı. BAT Türkiye’ye 2008 yılında Finans Entegrasyon Müdürü olarak tekrar katılan Alkan, Satış Finans ve Finansal Planlama & Raporlama ekiplerini yöneterek Tekel birleşmesi sonrası uyum sürecinin en önemli oyuncularından biri oldu.

2009 Mart ayından beri Pazarlama Finans Kontrolörü görevinde Pazarlama Finans ve Satış Finans ekiplerini yöneten Sedat Alkan, kariyerine 1 Haziran 2010 tarihinden itibaren British American Tobacco Mısır’da Finans Direktörü olarak devam edecek. Alkan, aynı zamanda Mısır liderlik ekibinin bir üyesi olacak ve Mısır Genel Müdürü Omar Bsesio’ya bağlı olarak çalışacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.