BAT’da uluslararası yeni bir atama

British American Tobacco Türkiye’de yeni bir atama gerçekleştirildi. BAT Türkiye’nin Ticari Pazarlama ve Dağıtım Ülke Müdürlüğü görevini takiben Londra’da bulunan...

20.05.2010 - 00:00 | MediaCat

British American Tobacco Türkiye’de yeni bir atama gerçekleştirildi. BAT Türkiye’nin Ticari Pazarlama ve Dağıtım Ülke Müdürlüğü görevini takiben Londra’da bulunan Merkez Ofis’te Kent Global Marka Müdürü olarak çalışan Faruk Yener, başarılı çalışmaları sebebiyle British American Tobacco Japonya’ya Marka Pazarlama Direktörü olarak atandı.

Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olduktan hemen sonra 1995 yılında Yönetici Adayı olarak Philips Türkiye’de kariyerine başlayan Faruk Yener, kısa bir süre içinde Ulusal Satış Müdürü pozisyonuna atandı. Faruk Yener, 2002 yılında British American Tobacco’nun Türkiye’ye gelmesiyle, Bölgeler Satış Müdürü olarak BAT Türkiye çatısı altında kariyerine devam etti. 2007-2009 yılları arasında BAT Türkiye’de Ticari Pazarlama ve Dağıtım Ülke Müdürü olarak başarılı çalışmalar gerçekleştiren ve özellikle Tekel birleşmesinin takibendeki entegrasyon sürecinin en önemli oyuncularından biri olan Faruk, başarısının bir sonucu olarak, geçen yıl Londra Merkez Ofis’te Kent Global Marka Müdürlüğü görevini üstlendi. Faruk Yener British American Tobacco’daki çalışma hayatına 15 Mayıs 2010 tarihinden itibaren Tokyo’da Marka Pazarlama Direktörü olarak devam edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.