Başak Groupama’ya yeni kurumsal iletişim müdürü

Başak Groupama Kurumsal İletişim Müdürü olarak yeni görevine atanan...

22.07.2008 - 17:24 | MediaCat

Başak Groupama Kurumsal İletişim Müdürü olarak yeni görevine atanan Canan Şahbaz, temmuz ayı itibariyle yeni görevine başladı. Şahbaz, reklam dünyası deneyimlerini, bundan böyle sigorta sektörüne aktarmayı planlıyor.

1971 doğumlu olan Canan Şahbaz,ilkolkulu Brüksel de,orta ve lise Saınt Benoıt lisesini bitirdikten sonra, İstanbul .Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünü bitirdi. İş hayatına 1995 yılında başlayan Şahbaz, 1998 yılında CarrefourSA Türkiye’nin ihracat ekibine katıldı ve ardından kariyerinde yeni bir başlangıç yaparak, reklam sektörüne adım attı.

Şahbaz, pazarlama dilinin bütünselliğini keşfedeceği reklam üretimlerinde, “Tasarım Prodüksiyon Süreçleri” ve “Müşteri Yönetimi” alanlarındaki mevcut geleneklerle karşılaştı ve yönünü yenilik arayışlarından yana belirledi. Adman Reklamcılık, FCB ve son olarak Grey Worldwide’a görev yapan Şahbaz, Kale Decor, Rozi, Aksigorta, Pınar Su, Remington, Nokia, Bankpozitif ve Ülker Kurumsal gibi güçlü markalarla çalıştı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.