MediaCat

Barilla’dan UNICEF’e Destek

Barilla Gıda, UNICEF’in teknik desteği ve Avrupa Birliği’nin finansal katkısı ile hayata geçirdiği “Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi” projesine destek veriyor.

Barilla’dan UNICEF’e Destek

Barilla Gıda çalışanlarının topladığı bağış, Barilla Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölge Direktörü Güneş Karababa tarafından UNICEF Türkiye Milli Komitesi Başkanı Prof. Talât Halman’a sunuldu.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’nın UNICEF’in teknik desteği ve Avrupa Birliği’nin finansal desteği ile hayata geçireceği “Okul Öncesi Eğitimin Güçlendirilmesi” projesi, binlerce çocuğa fırsat eşitliği sağlamayı ve Türkiye’nin geleceğine sağlam bireyler yetiştirilmesini hedefliyor. Adana, Ankara, Ağrı, Diyarbakır, Erzurum, Hatay, İzmir, Mersin, Şanlıurfa, Van illerinde gerçekleştirilen proje, özellikle dezavantajlı konumdaki çocukların okul öncesi eğitimden yararlanmasını sağlayarak, yoksulluğun kuşaktan kuşağa aktarılmasını önleme yolunda önemli bir adım atılmasını sağlamayı amaçlıyor.
 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.