Barbekü sevdalısı babalara ufak bir destek

Barbekü malzemeleri perakendecisi Barbeques Galore, bu yıl Babalar Günü'nde tüm gönüllü babalara başarılı bir barbekü deneyimi vadediyor.

25.08.2020 - 17:25 | Arzu Nilay Kocasu

Barbekü alışverişinde Avustralyalıların aklına gelen ilk perakendeci olmak hedefiyle geçtiğimiz haftalarda Now You’re Cooking platformunu hayata geçiren Avustralya menşeli barbekü ve dış mekân mobilyaları perakendecisi Barbeques Galore, yeni kategorisinin tanıtımına ülkede bu yıl 6 Eylül’de kutlanacak Babalar Günü vesilesiyle hazırladığı bir reklam filmiyle devam ediyor.

Evinin bahçesinde barbekü yapmaya niyetlenen bir babanın neden olduğu yıkıma dair kısa bir girişle başlayan 30 saniyelik spot, Barbeques Galore tarafından bu yıkımı tersine çevirmek için yapılan bir teklifle son buluyor. Now You’re Cooking platformunun da ardındaki isim olan Avustralyalı bağımsız reklam ajansı The General Store tarafından hazırlanan kampanya televizyonun yanı sıra online, radyo, açıkhava ve mağaza içi mecralardan da hedef kitlesiyle buluşacak.

KÜNYE

  • Reklamveren: Barbeques Galore
  • Reklam Ajansı: The General Store
Kaynak: bandt.com.au

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.