Bankacılık dünyasının başarı ödülleri 5 ayrı bankaya

Visa Europe Türkiye Konferansı’nda bankalar, Visa 2007 Başarı Ödülleri’ni aldılar. Visa Europe Türkiye Konferansı...

12.05.2008 - 09:49 | MediaCat

Visa Europe Türkiye Konferansı, 8 Mayıs 2008 Perşembe günü İstanbul’da Ritz Carlton Oteli’nde gerçekleşti. 5 ayrı dalda verilen 2007 Başarı Ödülleri’nin bu yılki sahipleri, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş., Türkiye Garanti Bankası A.Ş., Türkiye İş Bankası A.Ş., T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Finansbank A.Ş. oldu.

“Visa 2007 Başarı Ödülleri”, Visa Europe’un Türkiye’deki üye bankalarla gerçekleştirdiği yıllık Türkiye Konferans toplantısında sahiplerini buldu. 2007 yılında ödeme pazarındaki gelişmenin, farklı kart türlerinde ulaşılan hacimlerin ve yüzde olarak büyümenin değerlendirilmesi neticesinde belirlenen ödüller, bu yıl 5 ayrı bankanın oldu. Bankalara ödülleri Visa Europe Büyüyen Pazarlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mark Antipof tarafından verildi.

2007 yılı değerlendirmesi sonucunda, “Visa Kredi Kartı Alışveriş Hacminde Lider Banka” ödülünü Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. alırken, “Visa Ticari Kart Alışveriş Hacminde Lider Banka” ödülünü Türkiye Garanti Bankası A.Ş. kazandı. 2007 yılı “Visa Electron Banka Kartı Alışveriş Hacminde Lider Banka” ödülünü kazanan banka ise Türkiye İş Bankası A.Ş. oldu.

Visa 2007 Başarı Ödülleri’nde, “Visa Banka Kartı Alışveriş Hacminde En Yüksek Büyümeyi Gerçekleştiren Banka” kategorisinde birincilik, T.C. Ziraat Bankası A.Ş.’nin oldu. Son olarak, “Visa Kredi Kartı Alışveriş Hacminde En Yüksek Büyümeyi Gerçekleştiren Banka” kategorisinde ise 2007 Başarı Ödülü’nü kazanan banka Finansbank A.Ş. oldu.

“Ödemeler Dünyasında Yeni Bir Dönem” başlığı altında Visa Europe’un üye bankalarla birlikte gerçekleştirdiği Türkiye Konferansı’nda; “Visa Europe’ta İnovasyon”, “Ekonomide Kartların Yeri”, “Türkiye’de Kartlı Sistemler” gibi konular gün boyu gerçekleştirilen oturumlarda tartışıldı. Oturumlara ve Konferans’ın sonunda gerçekleşen ödül törenine, Türk finans dünyasının üst düzey temsilcileri katıldı.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.