Babür Çelebi Ülker’den ayrılıyor

Ülker’in Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Babür Çelebi, ay sonu itibariyle şirketten ayrılmaya hazırlanıyor...

10.12.2007 - 14:38 | MediaCat

Ülker’in Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdürü Babür Çelebi, ay sonu itibariyle şirketten ayrılmaya hazırlanıyor. Çelebi MediaCat’e yaptığı açıklamada şimdiye kadar hep reklamveren tarafında çalıştığını, bundan sonra ise reklam alan tarafta bulunmak istediğini ifade etti. Çelebi sorularımızı şöyle yanıtladı:


Ülker’den neden ayrılıyorsunuz?

Ay sonu itibariyle Ülker’den ayrılmayı planlıyorum. Ülker yeni bir organizasyona gidiyor. Bu yeni organizasyonda görev almamamın benim açımdan daha uygun olacağını düşündüm.


Bundan sonra neler yapacaksınız?

Şu anda çeşitli alternatifleri değerlendiriyorum. Ben bu sektörde 24 yılımı tamamladım. Şu anda hem reklamveren hem de reklam alan tarafındaki alternatifleri değerlendiriyorum. ‘Acaba farklı bir şey yapsam mı?’ diye düşünüyorum. Ama net bir karar vermedim henüz. Böyle fırsatlar her zaman oluşmuyor.


Aldığınız teklifler var mı?

Evet var. Bugüne kadar hep reklamveren tarafından emek verdim. Reklamveren tarafının ne düşündüğünü çok iyi biliyorum. Karşı tarafın ne düşündüğünü de tahmin ediyorum. Ama bunu geçmeden görmek çok zor. Benim için değişik bir tecrübe olur diye düşünüyorum. Daha uzun yıllar çalışacağım. Daha bir on yılım var sektörde.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.