Ayşe Aydın’ın yeni adresi belli oldu

Ayşe Aydın kariyerine Publicis Groupe bünyesinde devam edecek.

06.10.2020 - 11:31 | MediaCat

VMLY&R Türkiye Yönetici Kreatif Direktörü olarak görev almakta olan Ayşe Aydın, kariyerine Publicis Groupe Türkiye CCO’su olarak devam etme kararı aldı. Aydın, grup bünyesindeki yaratıcı ajanslar Leo Burnett, Publicis Emil, Publicis İstanbul, Saatchi&Saatchi İstanbul ve Voden’in kreatif süreç ve ekiplerinden sorumlu olacak.

Yaratıcılığın markalar için en önemli rekabetçi avantajlardan biri olduğunun altını çizen Publicis Groupe Türkiye CEO’su İnanç Dedebaş, “Tüketici, veri, medya ve teknoloji bilgimizle desteklediğimiz yaratıcılık sayesinde birbirinden değerli markaları büyütmek ve dönüştürmek için çalışıyoruz. Şirketlerin işlerini büyütmesine katkı veren ve markaların etrafında örgütlenen entegre bir platformuz. Duruşu ve tavrı olan, takip edilen ve her adımında tüketiciler için değer yaratma kaygısı olan markaların, bütünsel düşünebilen ve sürekli gelişen yaratıcı yeteneklere ve harekete geçiren fikirlere ihtiyaçları var. Ayşe Aydın, bu iddiamıza katkı sağlayacak, sektörde son dönemin en ilham verici işlerine imza atmış, kreatif vizyonun marka ve şirketlerin işlerini büyütmelerinde ne kadar kritik bir faktör olduğunu defalarca kanıtlamış uluslararası bir değer. İşine olan tutkusu ve enerjisi, çalıştığı markalarla kurduğu güçlü bağ bizleri çok etkiledi. Onunla çalışacağımız için çok heyecanlıyız” şeklinde konuştu.

Publicis Groupe Türkiye’ye katılmaktan ötürü büyük mutluluk duyduğunu belirten Ayşe Aydın ise, “Publicis Groupe’un sektörde model olan, çok güçlü bir altyapısı var. Amacımız, kreatifin karşı konulamaz sihrini bu altyapıyla birleştirerek müşterilerimize her mecrada, gerçek anlamda entegre işler sunabilmek. Publicis Groupe’un gücü ‘Power of One’ felsefesinden geliyor: Markaların iletişim stratejisini bir bütün olarak tasarlayıp, bunu her macrada bir bütün olarak hayata geçirmek. Publicis Groupe bu anlayışla, silo mantığından uzak, esnek ve çevik yapısıyla hizmet sunduğu markaların fark yaratmasını sağlıyor. Hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını her noktada karşılayabilmek, gerektiğinde her mecraya özel farklı fikirlerle fayda sağlamak, gerektiğinde de büyük fikrin altını çizebilmek. Yeni dönemin herkes için hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sektörde 16 yılı geride bırakan Ayşe Aydın, Cannes Lions Grand Prix’si, Golden Drum Yılın Kreatif Direktörü ve Fark Yaratan Kadınlar ödülü de dahil olmak üzere Cannes, Golden Drum, Eurobest, Clio Awards, WARC, MIXX Europe Awards, One Show, Epica, Felis, Kristal Elma ve Effie gibi organizasyonlardan birçok ödülü bulunuyor. Aydın, Reklamcılar Derneği Kreatif Komite Başkanlığı görevini de sürdürüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.