Aygaz’ın üç boyutlu internet sitesine uluslararası ödül

Aygaz’ın üç boyutlu kurumsal internet sitesi www.aygaz.com.tr, The Interactive Media Awards yarışmasından ödülle döndü...

23.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Aygaz’ın üç boyutlu kurumsal internet sitesi www.aygaz.com.tr, The Interactive Media Awards yarışmasından ödülle döndü.

Pixelplus Interactive tarafından tasarlanan internet sitesi yarışmada, enerji kategorisinde “Outstanding Achievement” (Büyük Başarı) unvanını almaya layık görüldü. Site, üç boyutlu mahallenin içinde özgürce dolaşmayı ve Aygaz ürünlerinin kullanıldığı mekanlara sanal ziyareti mümkün kılıyor. Böylece internet alanında dünya çapında saygınlığa sahip The Interactive Media Awards’da; Almanya, Fransa, İngiltere, İtalya gibi ülkelerden pek çok kuruluşun yanı sıra Aygaz’ın sitesi de bu ödüle layık görülmüş oldu.

Pixelplus Interactive tarafından tasarlanan üç boyutlu sitede, Aygaz’ın tüm ürünlerine interaktif sanal ortamda ulaşılabiliyor. İnternet kullanıcılarına Aygaz’ı farklı bir deneyimle tanıma olanağı sunmak üzere hazırlanan sanal mahallede kullanıcılar dilerlerse yönlendirici okları takip ederek dilerlerse de mini harita üzerinden istedikleri noktayı seçerek bu interaktif dünyayı keşfe çıkabiliyor.

Aygaz’ın kurumsal internet sitesinde ayrıca; şirketin faaliyet alanlarına ve yatırımcı ilişkilerine ait verilere, bayi adreslerine, sosyal sorumluluk projelerine, kurumsal yayınlara, yönetici mesajlarına kısacası Aygaz hakkındaki tüm güncel bilgilere ulaşmak mümkün.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.