Aydem Enerji’ye yeni kurumsal iletişim grup direktörü

Aydem Enerji Kurumsal İletişim Grup Direktörü olarak görev alacak isim belli oldu.

23.09.2020 - 11:03 | MediaCat

Enerji sektöründe faaliyet gösteren Aydem Enerji’de üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, Aydem Enerji’nin yeni kurumsal iletişim grup direktörü Zeynep Arayıcı Korzay oldu. Yeni görevinde Aydem Enerji’nin iletişim ve itibar yönetiminin sorumluluğunu üstlenecek olan Arayıcı Korzay medya ilişkileri, kurumsal sosyal sorumluluk, sponsorluk, marka iletişimi, dijital iletişim, işveren markası/iç iletişim ve etkinlik çalışmalarına liderlik edecek.

Zeynep Arayıcı Korzay, lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde, yüksek lisans eğitimini ise Pantheon Sorbonne Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde iletişim dalında tamamladı. 2000 – 2001 yılları arasında Fransa’da Radio France ve Radio Soleil’de yapımcı ve sunucu olarak çalışan Arayıcı Korzay, 2001 – 2008 yılları arasında NTV’de muhabir ve editör olarak görev almasının ardından kariyerine Yıldız Holding bünyesinde devam etti. Arayıcı Korzay, 12 yıl görev aldığı holdingde kurumsal iletişim, sosyal sorumluluk projeleri, lider iletişimi, sosyal medya yönetimi ve grubun global iç iletişim çalışmalarına liderlik etti.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.