Axel Chaldecott HSBC’nin global işlerini yürütecek

İngiltere'nin tanınmış reklam ajanslarından HHCL ( Howel Henry Chaldecott Lury )'in kurucu ortağı Axel Chaldecott, 600 milyon dolarlık HSBC ve diğer projelerin global yaratcı başkanı olarak JWT'ye katıldı.

01.03.2005 - 00:00 | MediaCat

17 yılını yeni markalar yaratmak ve eski markaları canlandırmak için HHCL’de geçiren Chaldecott yeni göreviyle ilgili şu yorumu yaptı:” Pazarlama iletişimi çok hızlı değişiyor. Ajanslar sonradan yakalamaya çalışmaktansa, değişime önceden hazırlıklı olmak zorunda. Tüketicinin dikkatinin bölünmesiyle global markaların müşterilerini kendilerine bağlayacak. Tamamen yeni bir yaklaşıma ihtiyaç duyulmaktadır. Craig Davis, JWT’de şimdiden bir değişim programı başlattı. Kendini yeniden bulmanın sancıları içinde ve bunun bir parçası olmaktan dolayı büyük bir heyecan duyuro onunla ve eski girişimcilerden oluşan global yönetim ile çalşmak ve JWT’nin yeniden doğuşuna yardım etmek için sabırsızlanıyorum.”
Chaldecott’u işe alan JWT’nin dünya çapında yaratıcı başkanı Craig Davis ise Axel’in yenilikçe ve etkileyici düşünceye sahip biri olduğunu ve kendisiyle Londra’dan Nick Bell ve JWT’nin dünya çapında yaratıcı yöneticileriyle birlikte ana markalarda çalışacağını söyledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.