MediaCat

Axe ile özbenliğe yolculuk

Marka mesajını yeniliyor.

Axe ile özbenliğe yolculuk

Kendi ışıltınız dururken kaslara neden ihtiyacınız olsun ki? En çekici versiyonunuza ancak tamamen kendiniz olduğunuzda ulaşırsınız. Öyleyse sizi siz yapanı bulun ve onu geliştirin.

“Günümüzde erkeklik sarsıcı değişikliklerden geçiyor. Erkekler, her zamankinden daha şiddetli bir şekilde, kemikleşmiş eril stereotipleri reddediyorlar.” diyor Axe ve Unilever Erkek Kişisel Bakım Kıdemli Direktörü Matthew McCarthy. Geçtiğimiz birkaç yıla kadar reklamlarında erkeklere karşı cinsler arasında daha popüler olmanın sırlarını verdiği stereotipik reklamlarla hedef kitlesine seslenen Axe, bir süredir vazgeçtiği bu yönteme ek olarak bu kez rotayı iyice kırarak “yetişkin işi” bir reklama imza attı.

Markanın yeni reklam kampanyası “Find Your Magic”in yaratıcısı 72andSunny’nin ECD’si Carlo Cavallone yeni kampanyalarıyla erkekleri üzerilerindeki baskıdan ve saçmalıklardan kurtarmaya ve yakalayabilecekleri en çekici tavrı kendileri olarak elde edebilecekleri konusunda onları teşvik etmeye niyetli olduklarını söylüyor.

KÜNYE
Reklamveren: Axe
Reklam Ajansı: 72andSunny, Amsterdam
Yönetmen: François Rousselet, Division

Kaynak: Adweek

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.