MediaCat

Axe barış için öpüşmeye çağırıyor

Marka yılbaşında Super Bowl’da başlattığı kampanyaya gerilla uygulaması ile devam ediyor.

Axe barış için öpüşmeye çağırıyor

Yılbaşında Super Bowl için hazırladığı kampanya ile şimdiye kadar izlediği stratejinin dışına çıkarak klişeleri terk eden Axe, “savaşma, seviş” sloganıyla istediği başarıyı yakalamış olsa gerek, kampanyayı yeni bir boyuta taşıyor.

Sosyal medyada #KissForPeace etiketi ile desteklenen devam kampanyası yeni yayınlanan bir dizi filmle birlikte bir de gerilla uygulaması barındırıyor. “Guerilla Kissing” adı verilen uygulamada sokağa çıkan ekip bir parkın gezginlerinden barış için kendilerini öpmelerini istiyor. Kampanyanın yönetmeni Nathaniel Nauert öpücükle başlayan bir günün kötü geçme ihtimalinin olmadığını belirterek ekliyor, “Başta kimsenin fikre sıcak bakmayacağını düşünerek endişeleniyorduk fakat birkaç dakika içerisinde kameramanımız katılımcılara yetişememeye başladı”.

Marka kampanyanın yılbaşından beridir sürdürülen aktivitelerini özetlediği videoda “barış için öpüşme” çağrısına tüketicilerin 18 binin üzerinde fotoğrafla geri döndüğünü söylüyor. Bu fotoğrafları kullanarak dev dijital reklam panoları oluşturan marka ayrıca, asker eşinin evlilik törenlerinin hemen ardından deniz aşırı bir göreve gönderilmesi nedeniyle planladıkları balayını iptal etmek zorunda kalan katılımcı çifte sevgililer gününde New York’ta özel bir balayı hediye etmiş.

Kampanya için yeni yayınlanan reklam filmleri ise şunlar:

Kaynak: Advertolog

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.