Axe’tan dünyanın en kirli reklam filmi

Unilever’in sabuna altenatif olarak ürettiği Axe Duş Jeli için oldukça kirli bir reklam kampanyası

28.09.2007 - 11:30 | MediaCat

Unilever’in sabuna altenatif olarak ürettiği Axe Duş Jeli için oldukça kirli bir reklam kampanyası planlanıyor.

Temmuz ayında duş jelinin ambalajı video oyunları oynarken kullanılan joystick gibi görünecek şekilde değiştirilmişti. Axe body sprey ve deodorantın ardından erkeklerin Axe duş jelini de tercih etmeleri için dünyanın en kirli reklam kampanyası planlandı.

Reklam filmlerinde kolejli gençler ya ezilmiş patates ve bal karışımında oluşan bir yığının ya da çikolata soslu dev dondurma toplarının içine atlayacaklar. Gençler iyice yiyeceklere bulandıktan sonraysa gece klübü tarzı neon ışıklar altında duş kabinine alınacaklar ve Axe’la duş alacaklar.

Filmlerin tamamlanmasında Axe marka takımına ünlü komedyen David Spade de yardım edecek ve kolej kampüsünden kirlenmekle ilgili görüntüler de eklenecek. Reklam filmi llk olarak önümüzdeki ayın 14’ünde ABC kanalında yayınlanan ‘Jimmy Kimmel Live’ programında gösterilecek.

Ayrıca kampanya için Facebook ve CollegeHumor.com ile de anlaşıldı. Facebook, 18-24 yaş arasındaki erkeklere kampanya ile ilgili son bilgileri gönderecek; CollegeHumor.com ise www.collegehumor.com/worldsdirtiestfilm adresini devreye soktu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.