Avrupa’nın liderleri Eurobest jürisinde

Avrupa'nın en büyük reklam yarışması olan 22. Eurobest Ödüllerine, bu sene Avrupa'nın en ünlü reklam ve iletişim uzmanlarından yedisi başkanlık edecek...

16.09.2009 - 00:00 | MediaCat

Avrupa’nın en büyük reklam yarışması olan 22. Eurobest Ödüllerine, bu sene Avrupa’nın en ünlü reklam ve iletişim uzmanlarından yedisi başkanlık edecek. Oylama, Amsterdam’da tarihi bir yer olan Beurs van Berlage mekânında yapılacak ve festival üç gün sürecek.

Scholz & Friends Grubunun Yönetim Kurulu üyesi ve Hamburg bölgesinin Kreatif Direktörü Matthias Schmidt, TV/Sinema, Basın, Açıkhava ve Radyo jürisinin başında yer alacak. RSCG Avrupa’nın Amsterdam bölgesinde Kreatif Başkanı Sicco Beerda, interaktif jüriyi yönetecek.

Tasarım jürisinin başında ise, Londra merkezli Pearlfisher’ın Kreatif Ortağı Jonathan Ford olacak. MindShare EMEA bölgesi CEO’su Nick Waters, medya jürisine başkanlık yapacak. Satış Promosyon ve doğrudan reklam jürisi ise, Belçika’da bulunan Mortierbrigade’in Kreatif Direktörü ve Ortağı Jens Mortier tarafından yönetilecek.

Hollanda’daki 180 Amsterdam’ın Yönetici Kreatif Başkanı Andy Fackrell, entegre pazarlama jürisinin başında görev alacak. Bu yıl ilk kez düzenlenecek kategori olan Eurobest Zanaat (craft) jürisine ise, Paris merkezli Publicis Conseil’in Kreatif Başkanı ve Başkan Yardımcısı Olivier Altmann başkanlık edecek.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.