Avrupalı şarap imalathaneleri Boğaziçi’ne geliyor

Mania Gurme, her yıl düzenlediği geleneksel şarap festivalini art arda 4. kez Four Seasons Bosphorus’da gerçekleştiriyor.

12.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Mania Gurme, her yıl düzenlediği geleneksel şarap festivalini art arda 4. kez Four Seasons Bosphorus’da gerçekleştiriyor. Mania Wine Tasting (MWT), 16 Ekim 2011 Pazar günü kapılarını halka açıyor. MWT bir gün sonra ise restoran ve konaklama sektörü profesyonellerini ağırlıyor olacak.

Mania Şarap Tadımı (MWT) etkinliği bu yıl 16 – 17 Ekim 2011 tarihlerinde Four Seasons Bosphorus’da gerçekleşiyor. 4 yıl önce otel müşterilerinden oluşan seçkin bir grup için İtalyan Şarap Tadım etkinliği olarak başlayan macera, bugün Türkiye’de ithal şaraplar için bir şarap fuarı haline gelmiş bulunuyor. 2011 yılı, fuarın halka açık olduğu üst üste ikinci yıl olacak.

MWT’de İtalya ve Fransa’dan 20’den fazla lider şarap üreticisinin Four Season Bosphorus’da 100’den fazla farklı şarabı sunması bekleniyor. Tadım’da her şarap üreticisinin kendi standı bulunacak ve ziyaretçiler, stanttan standa, üreticiden üreticiye ve meşhur şarap bölgesinin birinden bir diğerine dolaşarak bir şarap turuna çıkma şansına sahip olacaklar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.