Avrupalı reklamcılar İzmir’de toplanıyor

1-2 Mayıs tarihlerinde İzmir’de gerçekleştirilecek

28.04.2008 - 10:29 | MediaCat

Avrupa Işıklı Reklam Üreticileri Federasyonu (ESF) geniş katılımlı toplantısı 1-2 Mayıs tarihlerinde İzmir’de gerçekleştirilecek. Açıkhava Reklamcıları Derneği (ARED) Başkanı Yaşar Güvenen’in daveti üzerine İzmir’de toplanacak Federasyon üyesi ülkelerin temsilcileri, oturumların yanı sıra bölgenin tarihi ve kültür merkezlerini de gezecek.

Tanıtım ve endüstriyel reklâmcılık açısından dünya ülkeleri arasında teknik işbirliği, bilgi alış verişi ve pazar araştırmaları olmak üzere küresel bir anlayışla sektörün gelişmelerini hedefleyen ESF, genel kurulun ardından ilk yeni yönetim, teknik ve mali kurul toplantılarını da İzmir’de yapacak. Altı ayda bir farklı ülkelerde toplanan, gittikleri yerin tanıtımına katkıda bulunan ESF’nin İzmir’de olmasının gerek Türkiye gerekse kent açısından büyük yarar sağlayacağını belirten ARED Başkanı Güvenen “Mutfağımızdaki lezzetten, tarihi zenginliklerimize kadar tüm güzellikleri sergileyerek ev sahipliğimizi göstereceğiz. Bu toplantı Sektörümüze de hareketlilik getirecek’’ dedi.

Güvenen, ESF yönetim kurulu gündemi ve federasyon hedefleriyle ilgili basın toplantısını 2 Mayıs 2008 saat 13.00 de Balçova Crowne Plaza Otelinde yapılacağını bildirdi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.