MediaCat

Avrupa siyasetine yön verecek zirve İstanbul’da

EAPC’nin konferansı Obama’nın kampanya direktörü Jim Messina’yı ağırlayacak.

Avrupa siyasetine yön verecek zirve İstanbul’da

Barack Obama‘nın 2012 Başkanlık Seçim Kampanyası’nın baş mimarı ve İngiltere Başbakanı David Cameron‘un baş stratejisti Jim Messina, Birleşik Krallık’ta 7 Mayıs yapılacak olan Genel Seçimler’den saatler sonra İstanbul’a gelecek ve EAPC Konferansı‘nın açılış konuşmasını yapacak. Konferansta CHP Genel Başkan Yardımcısı Şafak Pavey, İstanbul Politikalar Merkezi Başkanı Fuat Keyman, Konda Genel Müdürü Bekir Ağırdır ve Avrupa Siyasi Danışmanlar Derneği Başkanı Necati Özkan da birer sunum yapacak.

Avrupa siyasetine yön verenler İstanbul'da buluşacak

Konferansta, İsrail Başbakanı Benyamin Netenyahu‘nun kampanya direktörü Aron Shaviv, İsrail’de 17 Mart’ta gerçekleştirilen seçimlerinden sürpriz bir zaferle nasıl çıktıklarının sırlarını paylaşacak. Matthew McMillan, Marko Rakar ve Scott Goodstein gibi dijital dünya guruları, araştırma ve mesaj geliştirme sanatının ustaları Mark Mellman, Christoph Hofinger ve Igor Mintusov da konferansta tecrübelerini paylaşacak isimler arasında yer alacak.

Hillary Clinton‘un 2016 Başkanlık Seçimleri’ndeki baş stratejisti Celinda Lake de hazırlanmakta oldukları kampanya ile ilgili ipuçlarını EAPC’nin 20’nci yıl konferansında duyuracak. Efsane kampanya direktörleri Bo Krogvig, Volker Riegger ve Sepp Hartinger; trendsetter’lar Marco Cacciotto, Lauren Bohn ve Brian Paler ile onlarca Avrupalı siyasi danışman tecrübelerini katılımcılara aktaracak.

Necati Özkan CHP'nin kampanya stratejisini anlattıAvrupa Siyasi Danışmanlar Derneği Başkanı Necati Özkan, İstanbul’da düzenledikleri konferansın İngiltere ve Türkiye’de yapılacak olan genel seçimlerin ortasında olduğunu, hem ana temasıyla hem oturumlarıyla ve hem de konuşmacı isimleriyle son yılların en önemli konferansı olacağını bildirerek ekliyor;

“Bu konferans siyasi iletişim ve strateji konusunda herkese muazzam bir fırsat sunuyor. Bu konferans siyasi iletişim alanının yaşayan en büyük ustalarını bir araya getirmekle kalmıyor, dijital ve sosyal medya alanında devrim yaratan iletişimcileri de İstanbul’da buluşturuyor. Siyasiler, akademisyenler, iletişimciler ve pazarlamacıların bu fırsatı kaçırmamalarını özellikle tavsiye ediyorum.”

Konferansın programına ve konuşmacı listesine resmi internet sitesi eapcistanbulconference.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.