Avrupa Kupası’nın ilk hediyesi Pepsi’den

Pepsi, 29 Haziran’a kadar devam edecek kampanyası süresince futbol severlere her saat başı...

20.05.2008 - 14:39 | MediaCat

Pepsi, 29 Haziran’a kadar devam edecek kampanyası süresince futbol severlere her saat başı 1 yıllık Lig TV ile her dakika başı 1 aylık Lig TV hediye ediyor.

Pepsi, “Futbol Keyfi” kampanyasıyla futbol severlere özel hediyeler sunuyor ve futbola ayrı bir renk katıyor. Kampanya boyunca Pepsi içenler muhteşem hediyeler kazanıyor. Pepsi, 29 Haziran’a kadar devam edecek “Pepsi Futbol Keyfi” kampanyası kapsamında tüketicilerine her saat başı 1 yıllık Digitürk kurulumu ve Lig TV’li Ekospor aboneliği ile her dakika başı 1 aylık Lig Tv’li Ekospor paketi aboneliği kazanma fırsatı sunuyor.

Pepsi, Pepsi Light ve Pepsi Max kapaklarından ya da açma halkalarından çıkan şifreleri her gün saat 13.00 – 20.00 arasında Turkcell 3323’e ya da www.pepsi.com.tr sitesine her saat başı ve her dakika başı ilk gönderenler hediye kazanma şansını yakalıyor.

Ayrıca Pepsi, Pepsi Light ve Pepsi Max, kampanyada milyonlarca kontör kazandırmanın yanı sıra, milyonlarca wallpaper, mobil oyun, melodi ve milyonlarca 1 litrelik Pepsi hediye ederek futbol keyfini daha çok arttırıyor. Üstelik Pepsi Max hergün herkese 5 kontör hediye veriyor. Pepsi’nin “Futbol Keyfi” kampanyası için hazırladığı reklam filmi “Aldırma Gönül” şarkısı ile dikkat çekiyor.

Kampanya ayrıntılarına www.pepsifutbolkeyfi.com web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.