Avrupa’nın en gelişmiş online faaliyet raporu Turkcell’in

IRGR’dan Turkcell’e üçüncü ödül: Avrupa’nın en gelişmiş online faaliyet raporu Turkcell’in oldu.

07.05.2012 - 00:00 | MediaCat

Alanında en prestijli oluşumlardan biri olarak kabul gören IRGR’ın gerçekleştirdiği ve 117 şirketin yer aldığı 2012 değerlendirmesinde Turkcell, “En Gelişmiş Online Faaliyet Raporu” ödülünü aldı. Turkcell, 2010 ve 2011’de de IRGR tarafından “Kamuya Yapılan En İyi Finansal Bilgilendirme” ödülüne layık görülmüştü.

IRGR’ın Online Faaliyet Raporu değerlendirmesi, kurumsal kimliklerini dinamik ve yaratıcı şekilde ortaya koyma yeteneğine sahip şirketleri saptamayı hedefliyor. Alanında en prestijli oluşumlardan biri olarak kabul gören IRGR ödüllerine bu yıl, aralarında dünyanın önde gelen çok uluslu şirketlerinin de yer aldığı ilk etabında Kuzey Amerika ve Avrupa Bölgesi’ndeki 23 ülkeden 117 şirket katıldı. Turkcell, Avrupa bölgesinde BASF, Bayer, Shell ve Philips gibi sektörlerinde öncü şirketler ile birlikte değerlendirmeye alındı.

Turkcell’in ödüle layık görüldüğü “Çevrim içi Faaliyet Raporu” dalında, değerlendirme, İçerik, Tasarım ve Kullanışlılık, İnteraktivite, Teknoloji ve Veri Yönetimi kriterlerine göre yapılıyor.