Avon Türkiye, 100 ülkenin en iyisi seçildi

Avon Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Andrea Jung, “Flame Ödülü” alan Türkiye’yi ziyaret etti...

16.05.2008 - 11:45 | MediaCat

Avon Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Andrea Jung, “Flame Ödülü” alan Türkiye’yi ziyaret etti.

Dünyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden Avon’un Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Andrea Jung, faaliyet gösterdikleri 6 kıtada 100’ün üzerinde ülke arasından en iyi performansı yakalayan Türkiye’yi ziyaret etti. Çırağan’da düzenlenen törende, Avon Türkiye adına Flame Ödülü’nü Genel Müdür Ron Griffiths’e veren Jung, Avon Global üst yönetimi ile beraber, şirketin İkitelli’deki genel merkezi ile Gebze’deki dağıtım tesislerini de gezdi.

Ürünleri tüm dünyada 100’den fazla ülkede 5.5 milyon bağımsız temsilci tarafından satılan Avon’un Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Andrea Jung, Avon’un en prestijli ödülü olan “Flame”i kazanan Türkiye yönetimi ve çalışanlarıyla buluşmak için Türkiye’ye geldi.

Türkiye ziyaretinde Jung’a, Avon’un üst düzey yöneticilerinden Finans ve Stratejiden Sorumlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, Charles Cramb; İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Lucien Alziari; Global Satış Kıdemli Başkan Yardımcısı Srdjan Mijuskovic ve WEMEA ile Çin operasyonlarını yürüten Kıdemli Başkan Yardımcısı Ben Gallina eşlik etti. Şirketin İkitelli’de bulunan Türkiye genel merkezi ve Gebze’deki tesislerini ziyaret eden Jung, Çırağan Palace Kempinski Hotel’de, 2007’de gösterdiği üstün performansıyla “Flame” ödülünü kazanan Avon Türkiye ekibi için düzenlenen kutlamaya da katıldı. Jung, bu yılın başında Los Angeles’ta Avon’un Global Yönetim Konferansında verilen şirketin en prestijli ödülünü, Avon Türkiye adına Genel Müdür Ron Griffiths’e takdim etti.

Çırağan’daki kutlamada, Flame Ödülü’nün, her yıl, olağanüstü başarı sergileyen ve üstün performans gösteren ülke veya ekiplere verildiğini hatırlatan Jung, “Avon Türkiye, 2003’te %100 Avon ailesinin bir parçası olduğundan bu yana üstün bir başarı elde etmiştir” dedi. Jung ,“Avon’da en çok kazanılmak istenen ödül olan “Flame”i kazanan Avon Türkiye’nin, şirketin global yönetimine önemli katkıları olmuştur ve Avon markasına, Avon temsilcilerimize olan tutku ve bağlılıkları onların güçlü performanslarının işaretidir” diye konuştu.

5 yılda Flame’i kazanan ilk şirket

Avon Türkiye Genel Müdürü Griffiths ise konuşmasında, “ Bütün ekibim adına Avon Flame ödülünü kabul etmek benim için bir ayrıcalık ve çok büyük bir şeref” dedi. Griffiths, “Flame ödülünü kazanmak bizim için büyük bir başarı. Ben bütün Avon Türkiye çalışanlarının, kendilerini işlerine adayarak yaptıkları çalışmalardan gurur duyuyorum. Onlar yeni bir Avon tarihi yazdılar. Yüzde yüz Avon’un sahip olduğu bir işletme olarak, 5 yıl gibi kısa bir sürede bu prestijli ödülü kazanan ilk şirketiz” dedi.

Avon yönetimi, Gebze tesislerini gezdi

Jung ve Avon Global üst düzey yöneticileri, Türkiye ziyaretleri sırasında 2007’nin Şubat ayında hizmete giren ve son teknoloji ile donatılmış Avon Gebze Dağıtım Tesisleri’ni de gezdi.

Jung, Gebze ziyareti sırasında şunları söyledi: “Son teknoloji ile donatılmış bu olağanüstü tesisimizi ziyaret etme fırsatı yakaladığım için çok mutluyum. Biz Avon temsilcilerinin siparişlerini yetiştirebilme sürecinde, temsilcilerimizin %90’ına, 24 saat içinde ulaşabiliyoruz. Bu yeni tesis, Avon Türkiye temsilcilerimize yüksek standartlarda hizmet sağlamaya devam etmemizi sağlayacak, güzelliğin ve direk satışın lideri olarak Türkiye’de Avon işletmesinin geliştirilmesinde bize yardımcı olacak.”

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.