Avis Türkiye yine Avrupa birincisi

Yenilikçi ve öncü yaklaşımı ile araç kiralama sektörüne yön veren Avis Türkiye, bu yıl da müşteri memnuniyetinde Avrupa birincisi oldu.

30.01.2008 - 11:35 | MediaCat

Yenilikçi ve öncü yaklaşımı ile araç kiralama sektörüne yön veren Avis Türkiye, bu yıl da müşteri memnuniyetinde Avrupa birincisi oldu.

Müşteri memnuniyetini, en kritik başarı faktörü olarak değerlendiren Avis Türkiye Genel Müdür Yardımcısı İnan Ekici, ekip olarak 2006 yılının başında müşteri memnuniyetini en üst noktaya çıkarma hedefi ile yola çıktıklarını belirterek “Kendimize ve müşterilerimize verdiğimiz sözü tutarak, Avis Avrupa’da müşteri memnuniyetinde iki yıl üst üste birinci olduk. Bu yıl elde ettiğimiz puanla geçen yılki puanımızın da üzerine çıktık. Müşteri memnuniyetinde Fransa, İtalya ve İngiltere gibi ülkeleri yine geride bıraktık. Bu başarıyı elde etmek için birçok çalışmamız oldu. Müşterilerimizin önceliklerini belirlemek için araştırmalar yaptık. Bu araştırmalar sonucunda müşterilerimizin Avis’e her an ulaşabiliyor olmalarının çok önemli olduğunu gördük. Bu amaçla Temmuz 2007 itibariyle, müşterilerimize kiralamaları süresince 24 saat kesintisiz hizmet veren Tam Destek Hattı’nı kurduk. Bundan sonra, geldiğimiz noktayı korumak ve daha da ileriye gitmek için müşteri odaklı çalışmalarımıza devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Daha fazla bilgi için;
Ebru Çalım – GCI İstanbul – (212) 290 2820

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.