Avea’dan hayata ‘interaktif’ dokunuş

Yeni imaj filminden yola çıkılarak hazırlanan interaktif film, 70 bin izleyiciye ulaştı.

28.11.2014 - 09:26 | MediaCat

Avea'dan hayata 'interaktif' dokunuş

Yeni imaj filminden yola çıkarak, interaktif bir video oluşturan Avea, filmin ana fikrini izleyicilere birebir tecrübe ettiren, entegre bir kampanya yürütüyor.

“Dokunursun çok şey değişir” konseptli yeni reklam filminin çekimleri sırasında bu interaktif kurgu için özel sahneler çekildi ve bu sahnelerden sosyal medyada yayınlamak üzere yeni bir versiyon hazırlandı.

Tek film, iki ayrı kurgu

Reklam filminde Avea’nın müşterilerine sunduğu hizmetleri sembolize eden Avea amblemi, oyuncuların ambleme dokunmasıyla, hayatlarında oluşan olumlu değişimi gösteriyor. İnteraktif videoda ise oyuncuların ambleme dokunmadığı ve hayatında hiçbir değişimin olmadığı bir kurguyla başlıyor. İzleyicinin “Dokun Film Değişsin” yazısıyla birlikte beliren ambleme tıklamasıyla olumlu değişimi gösteren kurgu ile devam ediyor.

Avea'dan hayata 'interaktif' dokunuş

Video, 31 Ekim’de avealilarbilir.avea.com.tr sitesinde yayınlanmaya başladı. Avea, filmin yayınlandığı günden bugüne 70 bin izlenme sayısına ulaştığını söylüyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.