‘Avea Football Fever’ın şampiyonu belli oldu

45.000 üniversiteli genç, Avea Footballl Fever festivaliyle futbolun tadını çıkardı...

16.06.2008 - 12:20 | MediaCat

Avea’nın üniversitelerarası sanal futbol festivali kapsamında gerçekleştirilen futbol turnuvasının şampiyonu belli oldu. 13 Haziran Cuma günü gerçekleşen final karşılaşmalarının ardından şampiyon olan Osmangazi Üniversitesi öğrencisi Alper Yaman ve festivalin ikincisi Selçuk Üniversitesi öğrencisi Devrim Karadana’ya Avea CEO’su Cüneyt Türktan tarafından ödülleri sunuldu.

Avea sponsorluğunda bu yıl üçüncüsü düzenlenen sanal futbol festivali, Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversiteli gençleri eğlence ve futbolla buluşturdu. Hayata geçirdiği yenilikçi projelerle gençlerin yanında olan Avea, 28 Nisan – 30 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirdiği ve Türkiye genelinde 10 üniversiteyi kapsayan “Avea Football Fever” festivali ile gençlere unutulmaz anlar yaşattı. Toplam 45.000 gencin katıldığı festivalde futbol turnuvaları, yarışmalar ve gösteriler düzenlendi.

Festival kapsamında gençlerden büyük ilgi gören Play Station Penaltı Oyunu ve Play Station 2008 Futbol Turnuvası’na toplam 440 genç katıldı. Avea Futbol Fever 2008 Futbol Turnuvası kapsamında oynanan maçların sonunda finale kalan takımlar, 13 Haziran Cuma günü gerçekleşen final maçında karşılaştı. Kıyasıya mücadeleyle geçen maçın sonucunda Osmangazi Üniversitesi 1.cisi Alper Yaman şampiyon oldu. Maçın ardından, Avea Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak, Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcı Tayfun Okter, Avea Pazarlama İletişimi Direktörü Özlem Akbayır ve Stratejik Planlama Direktörü Tunç Berkman’ın katılımıyla düzenlenen törende iki turnuvanın da kazananlarına Avea CEO’su Cüneyt Türktan tarafından ödülleri verildi. Futbol Turnuvası’nın üniversite birincileri Play Station 3 oyun konsolü kazanırken turnuvanın şampiyonu Alper Yaman, tüm masrafları karşılanarak Almanya’da gerçekleştirilecek World Cyber Games’e gitme hakkı kazandı. Turnuvada ikinci olan futbol tutkunu Devrim Karadana ise 32’’ Sony LCD TV ile ödüllendirildi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.