Avea 20 Fenerbahçe taraftarını Fenerbahçe – Chelsea maçına götürüyor

Avea, 28 - 30 Mart tarihleri arasında Fenerbahçe Futbol Paketi’ne yeni üye olan 20 abonesine, Fenerbahçe-Chelsea maçını...

28.03.2008 - 16:09 | MediaCat

Avea, 28 – 30 Mart tarihleri arasında Fenerbahçe Futbol Paketi’ne yeni üye olan 20 abonesine, Fenerbahçe-Chelsea maçını tribünde seyretmenin heyecanını yaşatacak. Ayrıca Avea, yoğun ilgi gören GoleKontör Kampanyası kapsamında da Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi yolculuğunda abonelerine sunduğu hediyelerini 5 katına çıkaracak.

Bu çerçevede 2 Nisan Çarşamba günü oynanacak Fenerbahçe-Chelsea maçından itibaren Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi maçlarında attığı her gol için Fenerbahçe Futbol Paketi üyesi faturasız hat aboneleri 15 kontör, faturalı aboneleri ise 5 dakika kazanacak.

Fenerbahçe – Chelsea maçının heyecanını Şükrü Saraçoğlu Stad’ında yaşayacak 52 bin taraftardan biri olmak için detaylara 28 Mart Cuma gecesi itibariyle www.avea.com.tr’den ulaşılabilecek.

Avea aboneleri üyesi oldukları futbol paketleri ile gol bilgilerinden cep telefonlarına gelen mesajlarla anında haberdar oluyor. Buna ek olarak fikstür, puan durumu, maçlar öncesinde ilk 11, kulüp haberleri, ilk yarı, ikinci yarı maç sonuçları ve toplu sonuçlar gibi bilgiler de paket üyelerinin cep telefonlarına iletiliyor.

Taraftarı oldukları takımın kısa adını FB, GS, BJK veya TS şeklinde yazıp 9494’e gönderen tüm Avea aboneleri kolaylıkla Futbol Paketi’ne üye olarak takımları hakkındaki bilgilere sahip olabiliyor. Ayrıca, www.avea.com.tr den, wap.avea.com.tr’den ve *100#’yi tuşlayarak da pakete üye olmak mümkün.

Avea, GoleKontör ile 2 milyon kontör/ 500 bin dakika hediye etti!

19 Ocak 2008 tarihinde hayata geçirilen GoleKontör Kampanyası kapsamında hediye edilen kontör miktarı 2 milyona, dakika miktarı ise 500 bine yaklaştı. Yoğun ilgi gören kampanya ile futbol paketlerinin üye sayısı her geçen gün artıyor. Fenerbahçe’nin Şampiyonlar Ligi’nde çeyrek finale yükselmesiyle birlikte Fenerbahçe taraftarları Futbol Paketi kullanıcılarının yarısını oluşturuyor. Fenerbahçe’yi sırasıyla Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor izliyor.

Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek dört büyük futbol takımının aynı anda sponsoru olan Avea, 19 Ocak 2008 tarihinde hayata geçirdiği ve sezon sonuna kadar sürdüreceği kampanya kapsamında Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş veya Trabzonspor Futbol Paketleri’ne üye olan abonelerine, Şampiyonlar Ligi haricindeki tüm resmi maçlarda takımlarının attığı her gol için 3 kontör veya 1 dakika hediye ediyor.

Ayrıntılı Bilgi İçin:
Bersay İletişim Danışmanlığı

Mine Türkün: 0212 337 5253 – mine.turkun@bersay.com.tr

Ferhal Şencan: 0212 337 5176 – ferhal.sencan@bersay.com.tr

Esra Erkman: 0212 337 5279 – esra.erkman@bersay.com.tr