Avantgarde İletişim’e yeni müşteri

ÇBS tüm iletişim faaliyetlerini Avantgarde ile yürütecek.

20.11.2013 - 15:35 | MediaCat

Avantgarde İletişim Danışmanlığı müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor. Son olarak ÇBS izoguard Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri, tüm iletişim faaliyetlerini Avantgarde İletişim Danışmanlığı ile yürütme kararı aldı.

ÇBS Boya ve Erkurt Holding’in güçlerini birleştirmesiyle kurulan ÇBS izoguard Dış Cephe Isı Yalıtım Sistemleri 2010 yılından beri sektörde hizmet veriyor. Firma, ısı yalıtım sistemleri ve yardımcı ürünleri ile ısıyı korumanın yanı sıra bireylere kaliteli yaşam imkânı da sağlıyor.

2004 yılında kurulan Avantgarde İletişim Danışmanlığı, müşterilerine stratejik iletişim ve halkla ilişkiler danışmanlığı kapsamında, kurumsal iletişim, itibar yönetimi,  algılama yönetimi, etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, kurum içi iletişim, online pr ve kriz yönetimi alanlarında hizmet veriyor. Avantgarde İletişim Danışmanlığı’nın portföyünde Doğanay Gıda, Makro ve Uyum Marketler,  Tatlıses Çiğ Köfte, Jakamen, Demos Fuarcılık, Clarion Events Fuarcılık, Messe Stuttgart Ares Fuarcılık, ZOW Fuarı, Aziz Mahmud Hüdayi Vakfı, OR-KOOP (Orman Kooperatifleri Birliği), Dizayn VIP, Anafen Okulları, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi(IUS), Civil Çocuk Giyim, Tureks Fuarcılık, Enes Bio Estetik Merkezi, CYF Fuarcılık, Geoturka Yayımevi, Oto World Asya, Cera Ware- Cera Blade Mutfak Ürünleri, İş Hukuku Enstitüsü, Gayrimenkul Hukuk Enstitüsü gibi markalar bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.