MediaCat

Autoshow 2012’nin farklı konseptine farklı reklamlar

Fuar farklı içeriği ile ailece ziyaret edilebilecek, çeşitli etkinliklerle dolu bir ortam sunmayı amaçlıyor.

Autoshow 2012’nin farklı konseptine farklı reklamlar

Bu yıl 2- 11 Kasım 2012 tarihleri arasında TÜYAP’ta düzenlenecek olan İstanbul Autoshow 2012’nin farklı konsepti ve içeriğini vurgulayan reklamları pek çok mecrada yayınlanmaya başladı. Türkiye otomotiv sektörünün en önemli buluşması Autoshow 2012 için O&M reklam ajansı tarafından yürütülen kampanya iki ayrı aşamadan oluşuyor.

İlk aşamada “Otomobil Meraklıları TÜYAP’ta” mesajı ile geniş kitlelere ulaşan Autoshow, kampanyanın ikinci aşamasında da “Autoshow’da güç gösterisi” konseptini işliyor. Autoshow  reklam kampanyaları, bu yıl ailece ziyaret edilebilecek bir içeriğe ve mekana kavuşan Autoshow 2012’nin hedeflenen geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacak bir planlama ve takvimle sürdürülüyor.

ODD (Otomotiv Distribütörleri Derneği) ve TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. işbirliği ile bu yıl 12 salonda ve toplam 50 bin metrekare stand kurulum alanında gerçekleşecek fuar farklı içeriği ile ailece ziyaret edilebilecek, erkeklerin yanı sıra kadın ve çocukların da bütün gün keyifli zaman geçirecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunmayı amaçlıyor. Kadın ve çocuklara hafta içinde ücretsiz, hafta sonu ise kadınlara %50 indirimli, çocuklara ise yine ücretsiz olacak fuarda Tüyap’ın 25.000 kitabı olan Tüyap kütüphanesi de fuar süresince tüm ziyaretçilere açık olacak.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.