Audi’den hırsızlığa karşı maksimum koruma

Alman lüks otomobil üreticisi AUDI AG, Avrupa’nın önde gelen araç güvenliği enstitülerinden...

08.07.2008 - 18:03 | MediaCat

Alman lüks otomobil üreticisi AUDI AG, Avrupa’nın önde gelen araç güvenliği enstitülerinden Thatcham’ın İngiliz Sigorta Birliği Otomobil Güvenliği Ödülleri’nde, üst üste ikinci defa hırsızlığı karşı 5 yıldızlı güvenlik sunan en geniş ürün yelpazesine sahip otomobil üreticisi seçildi! Yeni Audi A4 modeli ile birlikte TT Roadster ve S8 modelleri ise sınıflarının en yüksek değerlendirme puanlarını alarak hırsızlığa ve araca zorla girmeye karşı maksimum korunma özellikleriyle ödüle layık görüldüler!

Avrupa’nın 10 yılı aşkın süredir en önemli araç güvenliği enstitülerinden biri olan Thatcham’ın Motor Sigorta Onarım Araştırma Merkezi’nin her yıl düzenlediği İngiliz Sigorta Birliği Otomobil Güvenliği Ödülleri’nde Audi, 2008 yılının en güvenli otomobil üreticisi seçildi. Geçtiğimiz yıl da aynı ödüle layık görülen Audi, hem aracın çalınması hem de araçtan bir şeyin çalınması alanlarında maksimum koruma sağlayan en geniş ürün yelpazesine sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Thatcham’ın hem “theft of” (aracın çalınması) hem de “theft from” (araçtan bir şeyin çalınması) güvenliği açısından beş üzerinden beş yıldızla ödüllendirdiği 3 Audi modeli de sınıflarının en güvenli otomobilleri olarak nitelendirildi.

Audi’nin lüks orta sınıfta yer alan ve bu yıl içinde yenilenen temsilcisi A4 Sedan, üstü açık otomobiller kategorisinde en yüksek puana imza atan Audi TT Roadster ve performans otomobilleri sınıfında S8, hırsızlığa karşı her yönden en yüksek koruma sağlamayı başaran otomobiller olarak seçildiler. Bununla birlikte Audi Q7 ve Audi A8 sınıflarının en güvenli ikinci; Audi A3 ve Audi A6 ise sınıflarının hırsızlığa karşı en güvenli üçüncü otomobili unvanlarını alarak başarı kürsüsünde yer almayı başardılar.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.