Atos’tan kişiye özel olimpiyat takibi

Atos, seçeceğiniz spor dallarıyla ilgili tüm sonuçları ve rekorları, bir bülten halinde günlük olarak e-mail hesabınıza iletiyor.

30.07.2012 - 00:00 | MediaCat

Bu yıl Londra’da düzenlenen, spor ve mücadele tutkunlarının heyecanla beklediği ‘2012 Londra Olimpiyatları’, 27 Temmuz’da start aldı. Kökeni Antik Yunan’a kadar uzanan spor etkinliği olarak adlandırılan organizasyon 12 Ağustos’a kadar sürecek.

Atos, 17 gün boyunca 3 bin 500 teknoloji uzmanı, 900 sunucu, 1.000 ağ ve güvenlik cihazı ve 10 bin’e yakın bilgisayarı yöneterek basına ve izleyicilere tüm olimpiyat dallarıyla ilgili en hızlı bilgiyi ulaştıracak.

Olimpiyat süresince Atos Türkiye spor tutkunlarına sadece ilgilendikleri spor dallarını yakından takip edebilmelerini sağlamak amacıyla bir facebook uygulaması geliştirdi. Uygulamaya katılmak  için kullanıcıların Atos’un Facebook Türkiye sayfasından ilgili uygulamayı tıklamaları ve bilgi edinmek istedikleri spor dallarını belirlemeleri yeterli. Sonrasında, 17 gün boyunca seçtikleri bu spor dallarıyla ilgili tüm gelişmeler, sonuçlar ve rekorları, e-maillerine iletilen bir bülten aracılığıyla günlük olarak öğrenme şansı yakalayacak olan kullanıcılar, böylece en ufak bir detayı kaçırmadan olimpiyatları takip edebilecekler.
Uygulamaya ulaşmak için https://www.facebook.com/AtosTurkiye/app_509033102446853 adresini tıklayabilirsiniz.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.