Atölye’nin yeni dönemi başlıyor!

RYD ve Bahçeşehir İletişim Fakültesi ortaklığında kurulan Atölye Reklamcılık ve Yaratıcılık Programları Eylül ayında yeni dönem eğtiimlerine başlayacak...

24.08.2007 - 11:16 | MediaCat

RYD ve Bahçeşehir İletişim Fakültesi ortaklığında kurulan Atölye Reklamcılık ve Yaratıcılık Programları Eylül ayında yeni dönem eğtiimlerine başlayacak.

Haluk Gürgen, Ali Atıf Bir, Kemal Süher, Bülent Fidan, Baki Kara, Tolga Hancı, Zahide Ayyıldız, Uğur Mehter, Metin Karaşahin, Ergin Köylüceli, İpek Altınbaşak, Pınar Kılıç, Çisil Sohodol, Duysal Aşkun, Atilla Birkiye, Ali Gökçe Ertan, Sedef Kabaş, Köksal Çiftçi, Suat Gürsözlü, Hüsniye Saygılı, Fatih Gümüş, Eda Noyan, Tanzer Ercanpolat, İlker Berkman, Harun Karanfilci, Didem Çarıkçı Wong, Anıl Duran, Ömür Atay, Merih Akoğul ve Yusuf Eradam gibi hem sektörün en önemli yaratcıları hem de iletişim ve sanat alanındaki saygın eğitmenlerin bir araya gelmesiyle oluşan Atölye şu alanlarda eğitim veriyor:

– Reklam Yazarlığı
– Grafik Uygulamacı
– Tasarım Atölyeleri
– Resimli Reklam Senaryosu (Storyboard)
– Tanıtım Fotoğrafçılığı
– Yaratıcı Yazarlık

Atölye eğitimlerini 5 yıldır sürdüren RYD, 2007 yılında Bahçeşehir Üniversitesi ile bir araya geldi. RYD bu birliktelikle artık eğitim verdiği kişilere, Bahçeşehir Üniversitesi ortaklığında “sertifika” vererek iş olanaklarının sürekli olmasını sağladı.

Atölye ile ilgili bilgi almak ve kayıt yaptırmak için 0212 23698 43 (Esma Toksoy)

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.