ASD’den Eyüp Sabri Tuncer’e yetkinlik ödülü

ASD'den Eyüp Sabri Tuncer’e yetkinlik ödülü

05.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen Ambalaj Ay Yıldızları Yarışması 2011’de, Eyüp Sabri Tuncer 3 farklı dalda Yetkinlik 2011 Ödülüne layık görüldü.

Türk firmalarının yurtiçinde ve yurtdışında üreterek pazara sundukları ürünler ile katıldıkları yarışmaya 10 farklı kategoride toplam 109 proje başvurdu. Seçici kurulunda, sektör dernekleri ve eğitim kurumlarından önde gelen isimlerin yer aldığı yarışmada Altın, Gümüş ve Bronz ödülleri kazanan ilk üç marka 9 Eylül Cuma günü Yetkinlik 2011 Ödülüne layık görülerek finale kalan ürünler arasından belirlenecek.

Yarışmada, Yetkinlik 2011 Ödülü almaya hak kazanan ürünlerin belirlenmesinde içerdiği ürünü koruma, saklama yeterlilik, başarı, ambalajın biçiminin yeni, özgün, farklı ve ilgi çekici olması, kullanma, doldurma, boşaltma, açma, tekrar kapatma yeterlilik ve kolaylığının yanı sıra ambalaj üzerinde uygun, yeterli işaretleme ve bilgilendirme, cazip satış görünümü, grafik tasarımı, üretim kalitesi, kullanılan malzeme ve maliyet ekonomisi, çevreye duyarlılık, sürdürülebilirlik bağlamında tekrar kullanım, geri dönüşüm ve geri kazanım olanaklarındaki başarı, özgün yapısal özellik, nihai satış noktalarında başarılı sergilenmeye uygunluk gibi kriterler rol oynadı.

Söz konusu kriterlerden geçer not alarak Yetkinlik 2011 Ödülü almaya hak kazanan Eyüp Sabri Tuncer ürünleri arasında 50 cc. Eyüp Sabri Tuncer Doğal Zeytinyağlı Sıvı Sabun şişe ve etiket tasarım ( Orhan Irmak ), 125 cc. EST 1923 Reed Diffuser kutu tasarımı (Candan Gizdeş ), 500 cc. Gizli Bahçe Yeni Nesil Hava Şartlandırıcı pet şişe (Ömer Soner) ve etiket tasarımı (Orhan Irmak ) bulunuyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.