Artık Cheetos’un da bir lokantası var

The Spotted Cheetah deneysel menüsünü yalnızca üç günlüğüne New York sakinlerinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

10.08.2017 - 10:25 | Arzu Nilay Kocasu

Artık Cheetos'un da bir lokantası var

New York’ta sakin bir akşam. Karnınız biraz acıktı, acaba ne yemeli? Belki bu kez her zamankinden farklı bir şeyler denemek istersiniz. Belki biraz Cheetos köftesi? Cheetos taco’su da bir diğer seçenek olabilir. Yanında Cheetos’a bulanmış kızarmış turşu, neden olmasın? Geceyi bir tatlıyla sonlandırmak fena fikir değil; öyleyse gelsin Cheetos’lu cheesecake.

Artık Cheetos'un da bir lokantası var

Tüm yemeklerin içine biraz sevgi ve bolca Cheetos konularak servis edildiği bu lokantanın adı The Spotted Cheetah. Tahmin edebileceğiniz üzere, Frito-Lay’in 1948 doğumlu cips markası Cheetos tarafından hayata geçirilen lokanta Omnicom Group ajanslarından The Marketing Arm ve PR ajansı Ketchum tarafından hazırlanan üç günlük bir proje.

Televizyon programlarıyla tanınan Şef Anne Burrell’in tariflerinin sunulacağı lokanta New York Tribeca’da (211 West Broadway) meraklılarını ağırlayacak. Yalnızca 15 – 17 Ağustos tarihlerinde açık olacak mekâna Open Table aracılığıyla rezervasyon yaptırmak mümkün. Dileyenler için The Spotted Cheetah’ın menüsü burada.

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.