MediaCat

Artık çalışanlar da İşTcell’e üye olabilecek

Şirketlere hizmet veren İşTcell’e artık çalışanlar da üye olabilecek. İşTcell’liler, cepten konuşurken, cepten konuşurken, cepten internete

Artık çalışanlar da İşTcell’e üye olabilecek

Şirketlere hizmet veren İşTcell’e artık çalışanlar da üye olabilecek. İşTcell’liler, cepten konuşurken, cepten internete girerken ve pek çok servisi kullanırken çeşitli avantajlardan faydalanacak ve birçok markadan indirim ve hediye kazanacak. Ayrıca bireysel hatlı İşTcell’liler hoş geldin hediyesi olarak Pazar günleri bedava konuşma hakkı kazanacak.

%50 indirimli olarak cep telefonundan internet erişimi, Pegasus Havayolları’ndan tüm uçuşlarda %30 indirim, Biletix etkinliklerinde %25 indirim, Gloria Jean’s Coffees’lerde bir alana bir bedava kahve ve
500 TurkcellPDA çekilişine katılma hakkı gibi pekçok promosyon sunan bireysel İşTcell, faturalı ve ön ödemeli tüm Turkcell’liler ile kurumsal hat kullanıcılarına ücretsiz hizmet veriyor.

İşTcell’li olmak için bireysel hat kullanıcılarının, IS KAYIT yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermesi gerekiyor.

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.