Artı, Text 100’ün Türkiye temsilcisi

Artı İletişim Yönetimi, Amerika ve Asya’nın 'en iyi orta ölçekli ajansı' ödülüne sahip Text 100 ile temsilcilik anlaşması imzaladı.

02.02.2011 - 00:00 | MediaCat

Artı İletişim Yönetimi, Amerika ve Asya’nın “en iyi orta ölçekli ajansı” ödülüne sahip Text 100 ile temsilcilik anlaşması imzaladı.

Artı İletişim Yönetimi, dünyanın lider halkla ilişkiler şirketlerinden Text 100 ile bir anlaşma imzalayarak, küresel Text 100 ağına katıldı ve Text 100 Türkiye temsilcisi oldu. Anlaşma ile Artı, dünya çapında 30’un üzerinde ülkede faaliyet gösteren Text 100’ün global bilgisinden ve özellikle dijital PR ve sosyal medya alanındaki tecrübesinden faydalanacak. Artı ekibi, Text 100’ün Madrid’deki Orta ve Güney Avrupa Birimi’nden sürekli olarak bilgi ve fikir desteği almanın yanı sıra her yıl belirli dönemlerde dünyanın çeşitli ülkelerindeki Text 100 ofislerinde çalışma ve küresel uygulamaları deneyimleme fırsatı yakalayacak.

“Uzun Vadede Hedefimiz Orta Doğu ve BDT Ülkelerine Açılmak”

Text 100 Orta ve Güney Avrupa Direktörü Rowan Benecke, Türkiye’nin Text 100’ün büyüme planı içinde yer alan bölgelerden biri olduğunu belirterek, Türkiye pazarına, bugüne kadar başarıyla büyüme çizgisini sürdürmüş seçkin bir ajans olan Artı ile girmiş olmaktan memnun olduklarını söyledi. Benecke, “Öncelikli hedefimiz, hizmet verdiğimiz global markaların Türkiye’de de halkla ilişkiler hizmeti almaya başlaması olacak. Uzun dönemde ise, sunduğumuz hizmeti Türkiye temsilcimiz Artı’nın da desteğiyle Orta Doğu ve Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerine taşımayı hedefliyoruz” dedi.

Dünyanın lider teknoloji markalarına hizmet veren Text 100’ün portföyünde IBM, Cisco, Facebook, Fujifilm, Lenovo, SanDisk, Skype ve PayPal gibi kurumlar bulunduğunun altını çizen Artı’nın yönetici ortaklarından Taylan Bilik, Text 100 ağına dahil olmanın ekipleri ve hizmet verdikleri müşteriler için son derece önemli bir dönemeç olduğunu belirtti. Yeni dönemin Artı’nın yatay ve dikey büyüme süreçlerini hızlandıracağına inandıklarını söyleyen Bilik, “Artı; finans, perakende, kimya, otomotiv, sağlık, havacılık, kültür-sanat ve moda alanlarında lider markalara hizmet veriyor. İnanıyoruz ki Text 100 ile birlikte teknoloji sektörü de derinlemesine uzmanlaşacağımız alanlardan biri haline gelecek. Önümüzdeki dönemde portföyümüzü önemli teknoloji markalarıyla genişletmeyi hedefliyoruz” dedi.

Text 100 işbirliğinin ilk müşterisi MMD-Philips

Text 100 ortaklığıyla büyüme stratejileri doğrultusunda portföylerindeki ilk gelişmenin şimdiden gerçekleştiğini belirten Taylan Bilik şöyle devam etti: “Text 100’ün küresel portföyünde yer alan ve gerçekleştirdiğimiz anlaşma sonrasında aldığı hizmeti Türkiye’yle genişleten ilk şirket Philips monitörlerinin üreticisi MMD oldu. Ocak ayından itibaren Philips markalı monitörlerin Türkiye’deki iletişimini Artı üstlendi.”

Anlaşma kapsamında Artı İletişim Yönetimi’nin isminde bir değişiklik olmadı ancak şirketin kurumsal renkleri Text 100’ın kurumsal renkleriyle bütünleştirildi ve kurumsal kimlik uygulamalarına “Text 100 Türkiye Temsilcisi” ibaresi eklendi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.